MOBİL UYGULAMALAR

1. Dinleme ve Planlama

Müşteriyi Dinleme ve anlama, başarılı bir projenin kilit noktasıdır. Öncelikle sizi dinliyor ve beklentinizi anlıyoruz. Ardından, zaman ve bütçe için bir plan sunuyoruz.

2. UX / UI Tasarımı

Tasarım ve kullanıcı deneyimi bir uygulama atractive yapmak için birlikte gitmelidir. Maketler ve prototipleme, herhangi bir yanlış anlaşılma maliyetini ve parasını temizler.

3. Geliştirme

Tecrübeli mühendislerimiz bir projeyi hayata geçirmek için geri ve ön geliştirirler. Bu nedenle, projenin farklı aşamaları için farklı gelişmekte olan takımlar aramanıza gerek yok.

4. Test ve Optimizasyon

Kimsede sihirli bir değnek yoktur. Test süreci boşlukları ve uyarıları gösterir. Bu, bir projeyi optimize ve güvenilir hale getirmek için çok ciddi bir adımdır.

5. Yayıncılık / Dağıtım

Tam zamanında doğru tanımlarla. Bir uygulamanın yayınlanması iOS ve Android için bazı kurallara sahiptir. Sadece onay için değil, aynı zamanda kullanıcılara ulaşmak için önemlidir.

6. Destek ve Güncelleme

Desteklenmeyen projeler uzun yaşamaz. Değişen ihtiyaçlara göre projelerini desteklemek ve güncellemek için her zaman müşterilerimizle birlikteyiz.

Bir yanıt yazın